Zafer Sağır
Servis Müdürü
Servis Hizmet sektöründeki 37 yıllık deneyimi ile 2012 yılından bu yana Servis Müdürlüğü görevini üstlendiğim Anadolu Servisi Sayın Sercan Akalayın çizdiği çizgide sürekli üstüne katarak Sürdürmeye devam ediyorum .

Anadolu Servis olarak, İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere İstanbulun tamamı ve hatta Türkiye'nin farklı bölgelerinde de kaliteli güvenilir servis anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Sadece servis hizmeti değil, güven inşa ediyoruz. Arızalı ürünlerinizi Anadolu Servis güvencesi ile yeniden ilk günki gibi sorunsuz çözümlendiriyoruz. Ürün sahipleriyle uzun yıllara dayanan dostluk ilişkileri kuruyoruz. İlkelerimizden ve değerlerimizden asla ödün vermeden, Servis hizmet sektöründeki deneyim ve bilginin getirdiği uzmanlıkla, örnek gösterilen işlere marka olmanın gururunu yaşıyoruz. İş disiplini, kısa sürede iş bitirebilme, alternatif sunma, kişiselleştirilebilir çözümler, müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sektördeki farklılığımızı ortaya koyuyoruz.

Taklit eden değil, taklit edilen olmanın gururu ile sahip olduğumuz servis hizmet anlayışıyla yaşamınıza değer katan Anadolu Servis ,globalleşme trendini her zaman izledik. Yıllardır birlikte görev yaptığım çalışma arkadaşlarımla birlikte çıktığımız bu yolda, yaşam kalitenizi yükseltmek adına her türlü özveriyi göstermeyi, teknolojisi yüksek, konforlu, güvenilir servis , ''A plus'' servis olmayı kendimize ilke edindik. Bu anlayışla sizlere üstün nitelikli hizmetler sunabilmek adına Anadolu servis , "Yaşamınıza değer katar " diyoruz.

Köklü geçmişinden aldığı güç ile farklı, yenilikçi ve sürdürülebilir temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışı ile müşterisinin isteklerine cevap veren, empatiyle hareket eden, sinerji yaratan, müşteri odaklı çalışan profesyonel bir ekip ve iş birliği ile Servis Hizmet anlayışına çağır açan servis olarak hizmetimize devam edeceğiz.